Dil Seçin
trende

Hava Perdesi Çeşitleri ve Hava Perdesi Fiyatları

13.02.2020
453 görüntülenme
Hava Perdesi Çeşitleri ve Hava Perdesi Fiyatları

Kaliteli hava sahası için hava perdesi çeşitleri, ısıtıcılı hava perdesi ve sıcak hava perdesi modelleri uygun fiyat ve kampanya fırsatlarıyla Azak İklimlendirme de.

SHOP & BUSİNESS SERİSİ HAVA PERDELERİ

Bir mağaza veya iş yerinin girişi, o binanın hiçbir yerinden daha etkili bir izlenim bırakamaz. Ve ortam havasının konfor şartları insanları içeriye davet eder. Azak İklimlendirme hava perdeleri ile bu konfor şartı enerji tasarrufu ile aynı anda sağlanabilir.
Azak İklimlendirme 35 yıllık ar-ge birikimini yeni nozul dizaynı ile birleştirip, işlevsel, görsel ve çevre dostu ürünlerin piyasadaki öncüsü konumunu koruyor. Azak İklimlendirme patentli bu yeni teknoloji ve EC motorlar sayesinde korunaksız bina girişlerinin işletme maliyetlerine olumsuz etkisine son verilebiliyor

DESİGN SERİSİ HAVA PERDELERİ

Hava perdeleri her zaman tavanda olamazlar. Girişin yüksek olması, kayar veya döner kapıların varlığı bizi bu mimariyle uyumlu olacak hava perdeleri kullanmaya yöneltir. Örnek verecek olursak döner kapılar içeriye düzenli soğuk hava akışına sebep olabilirler. Bu tip bir kapının yanında şık dikey bir hava perdesi veya kapı çapı ile uyumlu yatay eğrisel bir hava perdesi hem gözü rahatsız etmeyecek hem de bu tip bir kapının olumsuz etkilerini engelleyecektir. Azak İklimlendirme tasarım serisi ürünlerinde de patentli nozul teknolojisini EC motorları birleştirerek yüksek verimlilik sağlamaktadır.

ENDÜSTRİ SERİSİ HAVA PERDELERİ

Sıcak veya soğuk hava perdesi uygulaması gerektiren fabrika, depo ve soğuk odalar gibi mekanlarda Azak İklimlendirme yine patentli nozul ve EC motor uygulamaları ile ciddi bedeller ödenerek şartlandırılmış iç mekan havasının korunmasının yanında enerji tasarrufu da vaat ediyor.