Dil Seçin
trende

Gaziantep Hava Perdesi

07.02.2020
1 görüntülenme
Gaziantep Hava Perdesi

Gaziantep Hava Perdesi

  • Hava Perdeleri,
  • Toz, nem, pis kokular, sıcak, soğuk, egzos gazı, duman, zehirli gazlar, sinek, haşarat giremez!… Çünkü hava(nızın) perdesi Sente var! Sente hava perdeleri, kapısı açık çalışan ya da sık açılan tüm işyerleri için sessiz ve etkili perdeleme sağlar. “Havanın perdesi mi olur”? demeyin. Sente hava perdesiyle, kışın soğuk, yazın sıcak, toz, nem, pis kokular, egzos gazı, duman zehirli gazlar, sinek ve haşerenin hiç bir türü, bulunduğunuz ortama giremez! Giriş kapılarının üstlerine kolayca monte edilen Sente  hava perdeleri, içeriyle dışarının temasını tamamen keserek temiz bir hava yaratır. Hava perdeleri, kullanıldığı  yerlerde gözle görülür bir rahatlık sağlar. İçerideki sıcak ya da serin havayı koruyarak sağladığı enerji tasarrufuyla da kendini çok kısa sürede amorti eder.
  • Kullanıldığı Yerler
  • Mağazalar, kuyumcular, kuaför salonları, sağlık merkezleri, marketler, şarküteriler, kasaplar, cafeler, barlar, restaurantlar, depolar, hoteller, havaalanları, fabrikalar, bankalar, oteller.
  •  SENTE HAVA PERDESİ
  • Faydaları
  • Kışın içerideki sıcak havayı, yazın da klimanın sağladığı serinliği koruyarak enerji tasarrufu sağlar. Açık kapının neden olduğu hava cereyanını önler. Ortamın havasını, etkili perdelemeyle sıcaktan, soğuktan, tozdan, nemden, kokudan, her türlü gazdan, haşarattan koruyarak temiz ve hijyenik bir ortam yaratır. Depolanmış sebze, meyve, et ve her türlü gıdanın bozulmasını önleyip; taze kalmasını sağlar. Halka açık yerlerde sigarasız ve sigaralı yerleri birbirinden ayırır. Büyük depolarda ve endüstri alanlarında departmanlar arası hava yalıtımı sağlar. Verimli çalışma ortamı yaratır. Alışverişi, dinlenmeyi, eğlenmeyi, çalışmayı…İşkence olmaktan çıkarır.